ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ

ПРОБНИЙ ДЕНЬ 300 грн.

ЗАМОВИТИ ПРОБНИЙ
     ОБРАТИ МЕНЮ     

"EXPRESS
схуднення"

750 ккал.

Складається з соків і салатів. Очищення організму і комфортне схуднення.

Курси вiд 5 днiв

МЕНЮ

"LIGHT"

1000 ккал.
 

Програма відмінно підійде для безпечного схуднення без почуття голоду.

День - вiд 430 грн

МЕНЮ

"BALANCE"

1600 ккал.
 

Програма спрямована на збереження ваги і підтримки форми.

 

День - вiд 455 грн

МЕНЮ

"STRONG"

2000 ккал.
 

Харчування для чоловіків, орієнтоване на збереження ваги і набору маси.

День - вiд 485 грн

МЕНЮ
STANDART 
ELITE

Відповідайте чесно собі на питання:

  Чи є у вас повноцінне харчування? Відповідь - ймовірно, немає, і причини на те очевидні. Столичний ритм життя забирає багато нашого часу, і дотримуватися збалансованого правильного харчування в Києві місія практично нездійсненна. Купівля продуктів, підрахунок потрібних калорій, приготування їжі часто викликає чимало занепокоєння і стресу. При цьому всі знають, що правильне харчування - запорука ведення здорового способу життя. У поєднанні з фізичною активністю дієтичне харчування може допомогти вам підтримувати здорову вагу, знизити ризик захворювань і поліпшити загальний стан вашого здоров'я

   Команда Time Eat проаналізувала всю вашу біль і всі труднощі планування збалансованого раціону і прийняла рішення створити створити доставку правильного харчування

Що таке правильне харчування ?

   Ми проаналізували найпопулярніші запити киян в мережі на цю тему і виділили основні: здорова їжа київ; пп; схуднення; що таке збалансоване харчування, доставка дієтичної їжі київ; доставка правильного харчування. Ваші запити дали нам розуміння, що багато мало що знають про здоровий раціоні і збалансованому харчуванні. Тому ми вирішили розповісти все ж таке правильне харчування і чому це необхідно нам сьогодні: Правильне харчування - це різноманітний і збалансований раціон, при якому організм отримує всі необхідні поживні речовини, амінокислоти і вітаміни.

Чому це важливо ?

Правильне харчування

 • прискорює процес метаболізму, що дозволяє швидко перетворювати калорії в енергію необхідну для життєдіяльності
 • їжа з високим вмістом нерафінованих, цільних продуктів сприяє підтримці оптимальної ваги або схуднення
 • повноцінне харчування знижує ризик виникнення захворювань і покращує загальний стан вашого здоров'я

ОБЕРИ

TimeEat - це сервіс доставки збалансованого харчування в місті Київ. Серед програм - курси, спрямовані на схуднення, підтримання і набір ваги. Вибираючи наш сервіс, Ви можете розраховувати, що отримаєте якісне обслуговування.

ОФОРМИТИ

Після онлайн заявки або дзвінка, наш компетентний менеджер надасть повну консультацію в підборі максимально підходящої програми для досягнення ваших цілей. Графік роботи: без вихідних з 10.00 до 19.00

ОТРИМАЙ

Після замовлення залишається чекати нашого кур'єра зі свіжим набором харчування на цілий день. Кур'єрська доставка працює щодня 6:00 до 12:00, і здійснюється в будь-який зручний для вас час. Доставка в нашій компанії побудована таким чином - якщо наприклад брати повноцінну тиждень, то ми доставляємо 4 рази (приклад нижче).

ЧОМУ КОМПЛЕКСНЕ ХАРЧУВАННЯ У TIMEEAT?

 • Наші страви досить точно потрапляють в набір калорій, в залежності від вашого статі і цілей дієти. Для цього ми розробили різні пакетні меню, в залежності від ваших потреб. Тому ви швидко досягнете мета схуднення або набору ваги. В середньому жінки повинні отримувати від 1200 до 1400 калорій в день в порівнянні з чоловіками, яким потрібна план від 1600 до 1800 калорій.
   
 • Ми приділяємо увагу не тільки здоров'ю споживачів, але і смаку їжі. Незалежно від кількості калорій, страви мають високі смакові якості.
   
 • Ми доставляємо продукцію в зручний для Вас час і місце абсолютно безкоштовно. Таким чином ви економите час і ресурси. Ми створили систему створення простих, поживних і смачних рецептів, які допоможуть вам задовольнити ваші дієтичні потреби і відновити додатковий час, який ви постійно шукаєте протягом дня.
   
 • Ми забезпечуємо різноманітний раціон, включаючи фрукти, овочі, нежирний білок і цільні зерна, які подаються в поєднанні з апетитними комбінаціями. Навіть десерти, такі як чізкейк з не коштуватимуть вам більше здоров'я, якщо їх приймати контрольованим чином.
   
 • Над вашим меню працює компетентні професіонали, серед яких дієтолог, команда кухарів і технологів, менеджерів з якості та сервісу. Ви можете бути спокійні за якість продуктів і технологію приготування.
   
 • У нашому сервісі ми використовуємо алюмінієві бокси і біорозкладні прилади, які повністю відповідають екологічним заходам і сприяють збереження навколишнього середовища.

НАШІ СТРАВИ:

.

ПОЧНИ ЗАВТРАШНIЙ ДЕНЬ ПРАВИЛЬНО 

ПРОБНИЙ НАБIР ЗА 300 грн.

: